Druk Cyfrowy

Zlecając nam wykonanie zamówienia, zdecydujesz, w jakiej technice druk ma powstać.

Zarówno przy dużych nakładach, jak i przy pojedynczych sztukach, proponujemy druk cyfrowy. Technika ta pozwala wykonać zlecenia wysokiej jakości, jednocześnie umożliwiając szybką realizację zamówienia – jeżeli zachodzi taka konieczność, możemy wykonać je nawet od ręki. Przy wydruku techniką cyfrową klient otrzymuje do wyboru szeroką gamę papierów i kartonów kredowych, satynowych czy ozdobnych w gramaturze 350g. Cyfrowo możemy przygotować:

wizytówki

ulotki

foldery

zaproszenia

plakaty

nadruki na
kopertach

dyplomy

inne indywidualne
zamówienia

PLAKATY REKLAMOWE

Plakaty reklamowe to tania ale skuteczna, przyciągająca wzrok forma reklamy. Nic nie przyciąga wzroku tak bardzo, jak niebanalny plakat, umieszczony w przestrzeni publicznej.
Plakaty drukujemy jednostronnie w formatach od A3 po B1 (paleta barw CMYK).

PLANY I MAPY

Wydruki wielkoformatowe oraz skan są ważną pozycją w naszej ofercie. Rysunki, grafiki, plakaty oraz wszelkiego rodzaju dokumentację wykonujemy we wszystkich możliwych formatach od A4 do A0+.
Na życzenie klienta wykonane u nas wydruki składamy, kompletujemy, bindujemy, oprawiamy lub wpinamy do teczek czy segregatorów.

ZAPROSZENIA

Ślub, chrzciny, pierwsza komunia, jubileusz czy jakaś rocznica – to nie wszystkie uroczystości, które wymagają odpowiedniego zaproszenia gości. Warto pomyśleć o niepowtarzalnych zaproszeniach informujących o zbliżającej się okazji. Nasza drukarnia oferuje Ci wiele możliwości, a Ty sam zdecydujesz, na jakim papierze będą wykonane.
Dodatkową opcją jest personalizacja zaproszeń. Istnieje także alternatywa dodania efektownych tłoczeń lub hotstampingu oraz innych uszlachetnień.

DYPLOMY

Dyplomy, podziękowania to niektóre z dokumentów, które muszą wyrażać podziw w dniu wręczenia, dlatego druk wykonany powinien być ze szczególną starannością. Druk cyfrowy dyplomów jest trwały, nie blednie i nie traci ostrości ani barw. Można go wykonać na papierze ozdobnym o wysokiej gramaturze i podkreślić rangę dyplomu tłoczeniami, hotstampingiem oraz innymi uszlachetnieniami. Dokonujemy również personalizacji dokumentów.

Nasza oferta

Druk offsetowy

Druk cyfrowy

Reklama wizualna

Projekty graficzne

Sklep papierniczy

Punkt ksero

Pieczątki

Oklejanie samochodów