Reklama
wizualna

Czasami ulotki i foldery to za mało, by dać znać o powstaniu nowej firmy czy ciekawej akcji promocyjnej.

Chcąc skutecznie poinformować jak najwięcej osób o swoich działaniach, warto zdecydować się na wizualną reklamę wielkoformatową. Potrafi ona przykuć uwagę, dzięki czemu potencjalni Klienci skutecznie zapamiętają reklamodawcę. Wykonujemy reklamy wizualne m.in. takie jak:

SZYLDY
BANERY
SIATKI MESH
BILLBOARDY
POTYKACZE
ROLLUPY

TABLICZKI NA DRZWI
TABLICE INFORMACYJNE
ZNAKI DROGOWE
PIKTOGRAMY,
TERMO ZNAKI,
NAJAZD DLA WÓZKÓW

DRUK WIELKOFORMATOWY

Aby wyróżnić się w przestrzeni publicznej stworzyliśmy dla Ciebie druk plakatów wielkoformatowych, które możesz wykorzystać np. na bilbordach.
Możemy też przygotować reklamę z folii OWV, ORACAL, PLOTER wysokiej jakości, która znajdzie się na sklepowej witrynie.

TABLICE INFORMACYJNE

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się tablice wykonane z płyty kompozytowej typu Dibond z dystansami aluminiowymi, estetyczne do każdej tablicy reklamowej.

TABLICE INFORMACYJNE ODPORNE NA TEMPERATURY

W pomieszczeniach w których panuje bardzo wysoka bądź niska temperatura idealnym rozwiązaniem są Aluminiowe płyty kompozytowe odporne od -50*C do +80*C.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Reklama wyklejona na samochodzie to skuteczny sposób promocji Twojej firmy. Jej zasięg zależy od lokalizacji i ilości przejechanych kilometrów. Gdy Ty pójdziesz spać, a swój oklejony samochód zaparkujesz na parkingu, to on nadal będzie pełnił rolę reklamy i w sposób nieświadomy docierał do potencjalnych klientów. W Top Druk dysponujemy wyposażoną halą do oklejania samochodów, dzięki czemu mamy możliwość pracy w tym zakresie w każdej porze roku.

GADŻETY REKLAMOWE

zwiększają szansę na promocję Twojej firmy. Przydatne drobiazgi takie jak np. długopis, kubek, czapka, koszulka, notes, parasol, zapalniczka, pozwalają na uwiecznienie logo firmy, jednocześnie mogą być miłym upominkiem dla nowych oraz stałych klientów. Dzięki takim rozwiązaniom budujemy dobry wizerunek w oczach klienta, co pozwala na owocną i długoterminową współpracę.

Nasza oferta

Druk offsetowy

Druk cyfrowy

Reklama wizualna

Projekty graficzne

Sklep papierniczy

Punkt ksero

Pieczątki

Oklejanie samochodów