Oklejanie
samochodów

Reklama na samochodach - to reklama podążająca za klientem!

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do Klienta.

Reklama na samochodach – to jedna z najbardziej popularnych form prezentacji treści informacyjnych i reklamowych. Jednocześnie jest to najtańsza, a często najskuteczniejsza promocja firmy. Promocja firmy za pośrednictwem oklejonych reklamami aut ma jedną, dużą zaletę – jednorazowe koszty. W tym celu warto wykorzystać reklamę na samochodach.

 

 

Prowadząc firmę warto jak najczęściej przypominać klientom o jej istnieniu.
Reklama na samochodach ma jedną, kluczową zaletę: gwarantuje odpowiednią częstotliwość kontaktów ze strony potencjalnych klientów.

 

 

Samochody ciekawie oklejone wyróżniają się na tle konkurencji i od razu przyciągają uwagę odbiorców. Na każdym etapie realizacji uwzględniamy sugestie klienta i doradzamy najlepsze rozwiązania.

 

 

Posiadamy szeroką gamę materiałów.
Na wymagające powierzchnie stosujemy folie wylewane, na których możemy wydrukować pełno kolorowe zdjęcia lub grafikę, a na szyby stosujemy folię perforowaną OWV, która przepuszcza światło do wewnątrz.
Każda grafika lub zdjęcie wydrukowane jest laminowane, aby zabezpieczyć wydruk przed jego uszkodzeniem mechanicznym oraz daje zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV.

Dla firm, które wykorzystują samochód także w celach prywatnych proponujemy naklejki magnetyczne. Taka forma reklamy może być zdejmowana z samochodu dowolną ilość razy
bez uszkodzenia lakieru czy też samej naklejki.

 

 

Zastanawiasz się jeszcze czy warto okleić samochód?

 

W dużym skrócie:

Reklama na samochodach – to ciągła ekspozycja marki, która utrwala wizerunek u Twoich odbiorców, w tym logo i dane adresowe firmy.
Reklama na samochodach – to jednorazowy wydatek bez dodatkowych kosztów wynajęcia miejsca na reklamę.
Reklama na samochodach – trafia do szerokiego kręgu odbiorców.
Reklama na samochodach – to reklama podążająca za klientem!

Nasza oferta

Druk offsetowy

Druk cyfrowy

Reklama wizualna

Projekty graficzne

Sklep papierniczy

Punkt ksero

Pieczątki

Oklejanie samochodów