Pieczątki

Sprawdzony sposób wykorzystywany od lat przez liczne przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama solidnych, nowoczesnych pieczątek, przy stworzeniu których użyto najlepszych materiałów. Dzięki temu charakteryzują się niezawodnością, odpowiadają indywidualnym wymaganiom naszych klientów oraz gwarantują długotrwałą satysfakcję z użytkowania. Oferta obejmuje produkty renomowanych firm, m.in. Colop i Trodat każdego typu: automatyczne, kieszonkowe i okrągłe, a nawet eleganckie i funkcjonalne długopisy z pieczątką.

Usługi

 

 

PIECZĄTKI FIRMOWE Z PAŃSTWA LOGO
PIECZĄTKI KIESZONKOWE
FAKSYMILE
DATOWNIKI
NUMERATORY
STEMPLE METALOWE

OPRAWY DO PIECZĄTEK
TUSZE DO PIECZĄTEK BIUROWYCH I SPECJALISTYCZNYCH
PODUSZKI DO STEMPLI
WSZELKĄ GALANTERIĘ DO PIECZĄTEK

Pieczątka TRODAT

zwraca uwagę nie tylko atrakcyjnym wzornictwem ale również jest neutralna dla środowiska, należy do najmniejszych i najlżejszych pieczątek samotuszujących na świecie. Dzięki miękkim elementom obudowy, pieczątkę trzyma się mocno i przyjemnie. Okienko pozycyjne pieczątki umożliwia dokładne pozycjonowanie odbicia pieczątki. Przezroczyste krawędzie obudowy pozwalają na ustawienie pieczątki w żądanym miejscu.

Pieczątka COLOP

Pieczątka COLOP Printer IQ łączy wszystkie zalety automatów samotuszujących z wyjątkowym wizerunkiem. Liczne innowacje i fascynujące techniczne szczegóły gwarantują precyzyjne i łatwiejsze używanie pieczątki. Przezroczysta podstawa ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu. Pieczątka jest wyposażona w zatyczkę, którą bardzo łatwo można nałożyć chroniąc płytkę tekstową przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniem, np. w torbie lub teczce

Pieczątka Printer COMPACT

to lekka, zgrabna, a jednocześnie bardzo wytrzymała pieczątka stosowane najczęściej w pracy biurowej. Seria pieczątek łączy w sobie funkcjonalność oraz klasyczny kształt. Liczne techniczne i innowacyjne szczegóły pieczątki gwarantują jej precyzyjność oraz łatwość użytkowania.

Pieczątka E-mark

Pieczątka E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym urządzeniem znakującym, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach, np. wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. E-mark pozwala na oznaczanie, stemplowanie, automatyczne numerowanie.

Nasza oferta

Druk offsetowy

Druk cyfrowy

Reklama wizualna

Projekty graficzne

Sklep papierniczy

Punkt ksero

Pieczątki

Oklejanie samochodów